O nás

Hospoda U Sajmona pod Hájkem se stala v krátké době velmi oblíbeným a navštěvovaným místem hlavně díky tomu, že zde klademe velký důraz na profesionálně servírované pivo a vše co k tomu patří. Samozřejmostí je podávání piva na hladinku , mlíko , čochtan nebo třeba šnyt

K dobrému pivu patří i dobré jídlo a proto pro Vás připravujeme neustále nové speciality z české i zahraniční kuchyně. Používáme výhradně suroviny z vlastní produkce, které Vám zaručí kvalitu a chuť, kterou jen tak nezapomenete.

V letní sezóně provozujeme i zahrádku. Připravujeme narozeninové oslavy a ceremonie různých druhů: hudební večery, oslavy narozenin, výročí atd. Vše podle našeho stylu avšak nabízíme i personalizované nabídky. Jak říkáme my: Vše je o domluvě. Výjimkou nejsou ani firemní večírky nebo párty dle Vašich představ. Jsme kompletně nekuřácká hospůdka s kuřáckým koutkem ve venkovních prostorech.

Psi jsou vítaní, Wi-Fi a přátelský personál je samozřejmostí!U Sajmona pod Hájkem nabízíme nejlepší pivo v Brně, kvalitní kuchyni. Ostatně přijďte sami ochutnat naše pivo a jídlo! :-)

V prestižní soutěži pořádané městem BRNO - GOURMET 2017  jsme se umístili na druhém místě, hned za vyhlášenou pivnicí "Výčep Na stojáka".  Děkujeme všem!